Keyboard dla dziecka ? Świetny pomysł!

Keyboard dla dziecka ? Świetny pomysł!

Chcesz aby Twoje dziecko zostało małym muzykiem ? Jest na to rada – keyboard do nauki gry dla dziecka, który z pewnością spełni jego małe marzenie. Taki sprzęt muzyczny, to także idealny pomysł na prezent urodzinowy lub świąteczny – pod choinkę.

Rozwiń talent muzyczny swojego dziecka

Keyboard dla dzieci, to interaktywna zabawka, która nie tylko rozwija słuch muzyczny, ale również umiejętności z zakresu motoryki dużej. Ponadto, takie urządzenie świeci, wydaje ciekawe i zabawne dźwięki, a wszystko po to, żeby nasza pociecha miała z tego jak największą radość oraz możliwość rozwijania się. Dodatkowo, jeśli chcemy, aby nasz maluszek sam się mobilizował do rozwijania talentu muzycznego, to warto kupić takie organki, które będą posiadały motywy z bohaterami z bajek, jak np. Kraina Lodu czy Minionki. Dla małego dziecka to przede wszystkim masa frajdy, a dla Ciebie chwila odpoczynku.

Obecnie na rynku zabawek można znaleźć dwa najpopularniejsze modele organek:

  • BamBam – organki przeznaczone dla dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia. Maluszek ma możliwość usłyszenia 28 dźwięków, będących odgłosem zwierząt lub popularnych instrumentów muzycznych. Dodatkowo, poprzez naciśniecie jednego z 12 świecących klawiszy w różnych kolorach, nasze dziecko będzie słyszeć 12 różnorodnych melodii, zachęcających szkraba do zabawy.
  • Smily – zabawka przystosowana dla kilkumiesięcznego dziecka. Organki Smily zachęcają do rozwijania nie tylko umiejętności muzycznych, ale również ma możliwość poznawania kolorów oraz kształtów. Pomoże dziecku w tym 5 klawiszy keyboardu w różnych kolorach oraz 4 przyciski ze zwierzątkami, które mają różne kolory oraz kształty.

Keyboard dla starszych dzieci

Tablet muzyczny, to świetny pomysł na prezent dla młodszego przedszkolaka. Tablet w idealny sposób jest w stanie odwzorować klawisze organków, dzięki czemu, nasze dziecko będzie mogło czuć się tak, jakby grało na normalnym keyboardzie. Na rynku, możemy znaleźć również taki tablet muzyczny, który będzie posiadał funkcję edukacyjną, umożliwiającą słyszenie odgłosów zwierząt oraz instrumentów muzycznych. Natomiast, jeśli Twoje dziecko jest już troszkę starszym przedszkolakiem, który chce zostać małym muzykiem, to idealnym rozwiązaniem dla niego, będzie keyboard z funkcjami zaawansowanymi. Takie organki umożliwiają podłączenie mikrofonu, który dodatkowo rozwinie umiejętności śpiewu. Dodatkowo, takie urządzenie posiada wyjście na słuchawki, dzięki czemu Ty będziesz mógł w ciszy odpocząć, a Twoje dziecko nie zrezygnuje ze swojej zabawy. Jeśli już zdecydowałeś się na zakup keyboarda dla swojego dziecka, to czas zaglądnąć do sklepu godnego polecenia, jakim jest malyrajdowiec.pl