Traktorki na akumulator

Czy Twoje dziecko marzy o tym, aby zostać małym rolnikiem ? Możesz spełnić jego marzenie, kupując mu traktorek na akumulator, który jest w zupełności bezpieczny i co najważniejsze – daje dużo frajdy.

Rodzaje traktorków na akumulator dla dzieci

  • Traktor (koparka) – tego typu zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Posiada regulowane siedzenie, dzięki czemu można je bardzo dobrze dopasować do wzrostu dziecka. Ponadto, dla dzieci, które nie opanowały jeszcze w pełni swojego nowego pojazdu istnieje dodatkowa funkcja mająca za zadanie hamować w momencie, gdy dziecko puści pedał gazu. Dopuszczalne maksymalne obciążenie takiego pojazdu to 40 kg.
  • Traktor z przyczepką – rodzaj zabawki niewiele różniącej się od poprzedniej. Jak sama nazwa wskazuje, taki traktor ma możliwość doczepienia przyczepki. Nie posiada łyżki z przodu.

Jak odpowiednio ładować traktory na akumulator ?

Do naładowania akumulatora będzie potrzebna ładowarka sieciowa. Akumulator powinien być rozładowany do zera, po czym należy zacząć go ładować przez 10 do 30h.

Dopasuj wiek, wzrost i wagę swojego dziecka do zabawki

Wiek, wzrost i waga – te 3 aspekty odgrywają ogromną rolę przy wyborze odpowiedniego traktorka na akumulator. Pomoże Ci w tym informacja od producenta, w której zawarte będzie wszystko to czego chcesz się dowiedzieć. Pamiętaj, że dobranie pojazdu do dziecka, to podstawa, ponieważ jeśli zabawka będzie za ciężka lub za duża, to wówczas stanowić będzie ogromne zagrożenie. Natomiast, wiek to także kluczowa sprawa, która w tym przypadku wpłynie na lepszą koordynację ruchów oraz zapanowania nad traktorkiem.

Teren oraz szybkość jazdy

Jeśli już zdecydujemy się na zakup traktorka akumulatorowego dla naszego malucha, to warto się zastanowić po jakim terenie będzie się on poruszał. Wiadomym jest, że taka zabawka najlepiej porusza się na płaskim terenie. Natomiast, jeśli masz zamiar kupić traktorek z myślą o tym, że będzie on jeździł po trawie czy po nieutwardzonych terenach, to wówczas będziemy musieli zastanowić się nad traktorkiem z nieco mocniejszym silnikiem. Taka sytuacja nie wiąże się z tym, że pojazd rozwinie duże prędkości. Tego typu pojazdu zazwyczaj nie poruszają się z prędkością większą, niż 8 km/h, a więc możemy być w zupełności spokojni o bezpieczeństwo naszego dziecka.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.