Motorki na akumulator

Chciałbyś, aby Twoje dziecko rozwijało pasję motocyklową od najmłodszych lat? Dobrym rozwiązaniem dla niego będzie zabawkowy motorek na akumulator, który z pewnością jest marzeniem każdego dziecka.

Rozwijaj pasję swojego dziecka

Motorki na akumulator, to jedne z wielu rzeczy, które sprawiają, że dziecko musi je po prostu mieć. Jeśli zdecydujesz się na zakup takiej zabawki, to nie tylko sprawisz, że Twoje dziecko będzie miało masę radości ze swojej wymarzonej rzeczy, ale również już w ten sposób możesz w nim rozwijać pasję motocyklową od najmłodszych lat. Możesz być pewien, że takie zabawki są bezpieczne oraz zapewniają sporą ilość zabawy, która wciąga naszego malucha na wiele godzin.

Wybierz odpowiedni motocykl na akumulator

Producenci wspomnianej zabawki, obecnie oferują wiele modeli motocykli akumulatorowych. Największą popularnością cieszą się motocykle jednoosobowe, ale również dwuosobowe – rzadziej spotykane. Taki pojazd musi posiadać pojemny akumulator (od 6 do 12V), który będzie napędzał jedno lub dwa koła. Ponadto, warto zastanowić się nad rodzajem motocyklu, których mamy aż 5:

 • Turystyczne
 • Ścigacze
 • Terenowe
 • Crossowe
 • Naked bike

Takie zabawki nie rozwiną prędkości większej niż 4-6 km/h, a więc możemy być w zupełności spokojni o bezpieczeństwo naszego dziecka oraz pewni, że nie będzie ono miało problemu z opanowaniem swojej wymarzonej zabawki.

Dostosuj zabawkę do wieku swojego dziecka

Aby Twój maluch mógł cieszyć się ze swojego pierwszego motocykla, musisz zwrócić uwagę na wzrost, wagę i wiek swojego dziecka. Są to bardzo ważne aspekty, ponieważ jeśli się do nich zastosujemy, to będziemy pewni, że motocykl jest właściwie dopasowany pod względem wielkości oraz mocy akumulatora, która będzie w stanie udźwignąć nasze dziecko. Z pewnością pomoże Ci w tym informacja od producenta, w której zawarta jest porada odnośnie preferowanego wieku oraz maksymalnej ładowność.

Motocykl dla 4 latka

Kupując motocykl dla 4 latka, wybierzmy taki, który będzie posiadał kilka podstawowych cech:

 • Moc akumulatora nie powinna przekroczyć 35 W
 • Dopuszczalna prędkość – 4-5 km/h
 • Jeden silnik, który będzie napędzał jedno koło na pewno wystarczy czterolatkowi

Motocykl dla 10 latka

Dziecko w wieku 10 lat, z pewnością będzie miało dużo większe wymagania odnośnie wielkości sprzętu czy nawet jego mocy. Dlatego warto, abyś zwrócił uwagę na kilka ważnych aspektów:

 • Moc motocykla powinna być nieznacznie większa niż 35W
 • Ładowność zabawki nie powinna być mniejsza niż 50 kg
 • Pojemność baterii powinna mieścić się w przedziale od 4,5 do 7 Ah

Motocykl dla dziewczynki

Motocykl, to nie tylko zabawka dla małych chłopców, ale również dla dziewczynek, które również chciałyby spełnić marzenie o swoim własnym jednośladzie. Wówczas, wybierzmy taki motocykl, który będzie w kolorze czerwonym, różowym oraz będzie posiadł motywy z różnych bajek, jak np. My Little Pony czy Hello Kitty. Dziewczynki z reguły są lżejsze i mniejsze od chłopców, dlatego nie musimy kierować się przy zakupie ładownością czy mocą zabawki.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.